ست های چایخوری

ست چایخوری

ما ایرانی‌ها نسبت به سایر مردم جهان علاقه‌ی زیادی به نوشیدن چای داریم. و به همین دلیل چای را همراه با وعده‌ی غذایی مهمی چون صبحانه سرو کنیم و از نوشیدن آن نهایت لذت را ببریم. واقعا بعد از گذراندن یک روز پر مشغله‌ی کاری، نوشیدن یک فنجان چای داغ که در سرویس چای‌خوری زیبا و خاصی سرو بشه لذت آن را چندین برابر میکنه. این سرویس‌ها چون یک ست کامل هستند، همین امر سبب شده که خرید یک سرویس چای‌خوری زیبا در اولویت خرید خانم خانه قرار بگیرد.

 

ست چایخوری

منظور از سرویس چای‌خوری چیست؟

سرویس چای‌خوری در واقع مجموعه‌ای از ظروف مختلف است که معمولا برای سرو چای بعدازظهر و یا مهمانی‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدمت ظروف چای خوری به چند دهه‌‌ی پیش از میلاد مسیح مربوط می‌شود و چند نمونه از این سرویس‌ها در موزه‌های معروف جهان قرار داده شده‌اند. هر کدام از سرویس­ های چایخوری از نظر تعداد انواع مختلفی دارند. پرفروش­ترین ست­های چایخوری را ست­های دونفره، سه نفره و شش نفره تشکیل می­دهند که طرفداران بیشتری را در مقایسه با سایر انواع ست­های چایخوری به خود اختصاص داده ­اند.

ست چایخوری دونفره

ست ­های چایخوری دونفره یکی از پرفروش­ ترین و متنوع­ ترین سرویس­ های چایخوری موجود در بازار به شمار می­روند که افراد زیادی همواره از آن­ها به عنوان ست چایخوری مورد استفاده خود در منزل استفاده می­ نمایند. بیشتر خریداران این ست­ های چایخوری را زوج­ ها تشکیل می­دهند که می­خواهند برای سرو چای خود از سرویس مخصوص خودشان استفاده کنند. همچنین این ست ها برای هدیه به نوعروس و هدیه خونه نویی عروس هم تهیه کرد.

 

ست چایخوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *